рус укр

РУКАВИЧКИ

РУКАВИЧКИ

Рукавички нітрилові та латексні 

Медичні рукавички є обов'язковим елементом кожного зубного лікаря. Від їх зручності і якості матеріалу залежить не тільки комфорт рук лікаря, але й здоров'я пацієнта. Залежно від проведених маніпуляцій, можна придбати рукавички медецинські не стерильні, стерильні, опудрені або неопудрені. Вибрати найбільш підходящі ви можете на сайті OSMAdent. 

Різновиди і особливості медичних рукавичок 

Для підтримки стерильності рук доктора та інструментів, а також для запобігання потрапляння бактерій в організм пацієнта під час втручань, обов'язково використовуються медичні рукавички. Найчастіше застосовуються такі види виробів: 

  • Нітрилові рукавички. Мають високу міцність, стійкі до деформацій і пошкоджень. Не мають стороннього запаху, підходять навіть людям з чутливою шкірою, тому що не викликають алергічних реакцій. Купити нитрилові рукавиці можна для будь-яких стоматологічних процедур, в тому числі для роботи з різними матеріалами. Рукавички нітрилові 100 пар — вигідне рішення для стоматології та інших медичних установ. 

  • Латексні рукавички. Щільно облягають руку, комфортні в носінні. Купити латексні рукавички можна з текстурованою поверхнею. Такі вироби забезпечують хорошу тактильну чутливість, інструмент не ковзає в руці. Латексні рукавички ціна яких цілком доступна, ви можете замовити за допомогою нашого сайту. 

Найбільш часто рукавички нітринові медецинські замовляють для стоматологічних клінік та амбулаторій. Матеріал відрізняється хорошою стійкістю до дії агресивного середовища, тому нитрилові рукавиці купити можна для застосування в будь-яких умовах. Ще одним приємним бонусом продукції є різноманітність колірної гами. Ви можете купити нитрилові рукавички дешево блакитного, чорного, рожевого кольору. 

Як вибрати рукавички для лікарні 

Правильний підбір розміру гарантує зручність і комфорт при носінні рукавичок. Так, рукавички нестерильні у різних виробників можуть відрізнятися. Навіть загальноприйняті розміри М і С іноді у різних фірм можуть не ідеально облягати руку. Перчатки латексні повинні бути точно за розміром, при виборі варто враховувати і той факт, якщо у вас довгі або, навпаки, короткі пальці. Для мініатюрних рук підійдуть латексні рукавички XS

Крім цього, якщо ви, наприклад, хочете купити рукавички латексні, ціна яких вас повністю влаштовує, звертайте увагу на щільність прилягання. Але вони не повинні передавлювати зап’ястя. Рукавички латексні купити 100 шт за вигідною вартістю і високої якості ви можете в OSMAdent. У нас можливий не тільки отп латексні рукавички, але і роздріб. 

Ми пропонуємо рукавички 50 пар купити, а також в будь-якої іншої кількості за найвигіднішими цінами. Якщо замовити нітрилові рукавички оптом від виробника, ви забезпечите себе якісними виробами надовго.


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок