рус укр

ГІГІЄНА ТА ВІДБІЛЮВАННЯ

Купити
У наявності
1 010 грн.
Купити
У наявності
425 грн.
Купити
Купити
У наявності
260 грн.
Купити

ГІГІЄНА ТА ВІДБІЛЮВАННЯ

Гігієна та відбілювання: засоби по догляду за зубами 

Для додання гладкості та природного блиску зубам і пломбам використовуються якісні засоби: різні гелі, еліксири, порошки. Поліпшення зовнішнього вигляду зубної емалі допомагає домогтися паста для чищення зубів. Подібні засоби мають відбілюючий ефект, видаляють більшість бактерій і допомагають зберігати здоров'я порожнини рота. 

Правильний вибір засобів для гігієни та відбілювання зубів 

Професійні стоматологи радять підбирати засоби гігієни порожнини рота з урахуванням індивідуальних особливостей і в залежності від вирішуваної проблеми. Крім цього, важливу роль відіграє натуральний склад продукції. Так, купити порошок для чистки зубів можна, в складі якого присутні нешкідливі натуральні компоненти, що особливо важливо для людей, схильних до алергічних реакцій. 

Засоби для догляду за зубами відрізняються спектром дії, їх прийнято ділити на декілька категорій: 

  • Полірувальна паста. Використовується для обробки незнімних реставрацій після установки в ротову порожнину на опорних зубах, полірування емалі. У цій лінійці клин Поліш купити ви можете дрібної або середньої зернистості. 

  • Лак фторуючий. Відмінно знімає чутливість зубів, ефективний проти появи карієсу Fluoro Dose фторуючий лак, швидко і легко наноситься зручним пензликом. Флюоро Доз висихає за лічені секунди, а зуби надійно захищені від карієсу. Купити фторуючий лак можна на нашому сайті. 

  • Відбілююча система. Швидкий і стійкий результат дає Опалесцент буст ПФ 40, що не змінює структуру зуба. За допомогою такого засобу можна добитися освітлення до 10 тонів. Опалесцент буст купити можна за допомогою нашого каталогу онлайн. 

  • Паста для полірування зубів після видалення. Система паст цієї серії відрізняється складом і абразивністю. Спектра Мінті паста з фтором рекомендована після видалення зубного каменю і щільного нальоту. Clean Polish купити необхідно для відбілювання на фінішному етапі полірування. Spectra minty купити ми пропонуємо для того, щоб зробити поверхню зубів і пломб ідеально гладкою. 

Для того, щоб зробити процес фінішної обробки простим і ефективним, варто купити пасту для полірування зубів. Використання подібних матеріалів забезпечить здоров'я порожнини рота в майбутньому і гарантує бажаний результат від процедури реставрації. 

Порошок, гелі для гігієни та чистки зубів 

Для делікатного чищення поверхні зубної емалі повітряно-абразивним способом використовується професійний профілактичний порошок. Процедура чищення вважається більш делікатною, оскільки порошок для гігієнічної чистки зубів має мінімальну абразивність. Порошок ZZ BUFF купити можна для звичайної чистки, а також для використання його в періодонтальної терапії. 

Для зниження ризику виникнення карієсу і поліпшення загального стану зубів — ремінералізуючий гель купити буде правильним рішенням. Одним з популярних є Tooth Mousse купити який ви можете за доступною ціною в OSMAdent. Він підходить для дорослих і дітей, захищає зуби заміщаючи кальцій і фосфор, втрачені при впливі на зуби кислот від їжі. Пропонуємо опт ремінералізуючий гель для зміцнення зубів, якщо потрібна велика партія.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок