рус укр

РOЗХІДНІ МАТЕРІАЛИ

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

РOЗХІДНІ МАТЕРІАЛИ

Розхідні матеріали для стоматології 

Крім основних інструментів і матеріалів, використовуваних в стоматології, застосовуються ще й допоміжні засоби. До них відносяться аплікатори для адгезивів, рукавички, ватні валики та багато іншого. Вони забезпечують комфортні умови для пацієнта, тому в кожній стоматології такі розхідні матеріали повинні бути завжди в наявності. 

Витратні матеріали для безпечних і комфортних процедур 

Якщо постає питання придбання допоміжних засобів для стоматології, то важливо розуміти, що ця категорія включає велику кількість товарів різного призначення. Для проведення різних маніпуляцій вам можуть знадобитися: 

  • Білі тонкі аплікатори для адгезивів. Добре зарекомендували себе аплікатори Microbrush Super Fine, завдяки яким забезпечується висока якість підготовки порожнини рота. 

  • Засоби перевірки контактних точок при змиканні зубних рядів. У цю категорію входить артикуляційний папір БЕХТ. Товщина несучого матеріалу дозволяє виробляти папір БЕХТ для стоматології в формі підковоподібних смужок і прямих смужок. Папір БЕХТ ви можете замовити червоно-синього кольору. 

  • Бахіли. Дозволяють підтримувати чистоту і стерильність в кабінеті бахіли 5грамм з подвійним дном, які відрізняються гарною міцністю та еластичністю. У нас можна придбати бахіли оптом і в роздріб. 

  • Ватні валики. Вироби легко розміщуються, тримають форму і не прилипають до слизової оболонки. Валики стоматологічні ватні 100шт ідеальні для використання, які будуть завжди під рукою, забезпечуючи гігієнічний захист від розпилюючої рідини. 

  • Блокнот для замішування. У якості поверхні при замішуванні компонентних стоматологічних матеріалів можна використовувати блокнот для замішування 55*45 малий, середніх розмірів або великий варіант. Купити блокнот для замішування можна на стабілізуючий підставі, завдяки чому поліпшується зчеплення виробу з поверхнею столу. 

Також в нашому каталозі представлені шапочки медичні 100 бавовна, рукавички. Серветки фільтр і для чаші плювання дозволять легко і гігієнічно видалити відходи після проведення стоматологічних маніпуляцій. Для інфільтраційної або провідникової анестезії підійдуть голки Міллера кореневі

Де придбати розхідні матеріали для стоматології 

У компанії OSMAdent ви знайдете необхідні стоматологічні розхідні матеріали в асортименті. Це високоякісні голки Міллера із закругленою верхівкою, дзеркало стоматологічне ЗУБ, слиновідсмоктувачі стоматологічні зі змінним ковпачком та інші незамінні предмети в повсякденної стоматологічній діяльності. 

Щоб дізнатися, скільки коштує, наприклад, оглядове дзеркало з родієвим покриттям Atria, його характеристики та особливості застосування, дивіться актуальну інформацію на нашому сайті.


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок