рус укр
OSMADENT

АДГЕЗИВИ

Купити
Немає у наявності
3 140 грн.
Купити

АДГЕЗИВИ

Адгезиви в стоматології 

Сучасна стоматологія дозволяє проводити на поверхні відновлюваних зубів високоестетичні реставрації в кабінетних умовах. Для цього використовується адгезив для зубів, який забезпечує довговічність і функціональність конструкції. Засіб проникає глибоко в дрібні тріщини, заповнює собою нерівності, істотно збільшує зону контакту. 

Основні види і особливості адгезивів 

Виробники даної продукції розробили кілька поколінь адгезивних систем. З 1 по 4 вже втратили свою актуальність і не використовуються останнім часом, а 5-8 покоління широко застосовуються сьогодні в стоматології. Для зручності використання, купити адгезив для зубів можна, вибравши з наступної класифікації: 

  • Одно-, дво- і багатокомпонентні. Адгезив однокомпонентний забезпечує міцне зчеплення, надійне крайове прилягання. Хороша система в цій групі — Джі-Бонд. Така система проста в застосуванні та значно економить час, маніпуляція триває 30 секунд. У нас на сайті ви можете замовити G-Bond за прийнятною ціною з доставкою до вашого міста. 

  • За способом затвердіння. Адгезив подвійного затвердіння використовується для фіксації штифтів, вінірів, вкладок, коронок і мостовидних конструкцій. Наприклад, DMG LuxaDond-Total etch поєднується з усіма композитними матеріалами та забезпечує міцну зв'язку. Також в цю групу входить світлотвердіючий адгезив Tetric N-Bond

  • Універсальні, сумісні з різними реставраційними матеріалами. Купити універсальний адгезив можна на нашому сайті. Відмінно зарекомендував себе Gluma Comfort Bond, що гарантує повне покриття поверхні і проникнення при різних рівнях вологості. 

  • Адгезив самопротравлюючий. При прямих і непрямих реставраціях підійде PrimeBond one Etch rinse. Адгезив рівномірно розподіляється по поверхні, має низьку в'язкість. Прайм бонд адгезив проникає в дентинні канальці, створює малу товщину плівки. 

Не вимагає змішування компонентів адгезивная система 5 го покоління, яка стала результатом розвитку стоматологічних адгезивів. Наприклад, адгезив Hareus Kulzer, він легко отверждається та забезпечує успішні довгострокові реставрації. 

Де купити якісний адгезив оптом 

Компанія OSMAdent пропонує купити флакон адгезиву, який є основою якісних і довговічних реставрацій в естетичній стоматології. У нашому каталозі ви знайдете різні адгезивні системи для створення коронок, протезів. У нас ви можете купити адгезив Tetric N-Bond з відмінною міцністю зчеплення. Адгезив купити оптом буде набагато вигідніше. 

На сторінках нашого сайту вас чекає зручний каталог, за допомогою якого легко можна підібрати відповідний товар, вивчити його характеристики та особливості використання.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок