рус укр

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

У наявності
285 грн.
Купити
Купити
Купити
Купити

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Дезінфекція інструментів, робочих поверхонь і рук 

Важлива та обов'язкова умова безпечного перебування пацієнта в кабінеті стоматології — дезінфекція інструментів, рук лікаря і поверхонь. Ступінь ефективності таких заходів також залежить від використовуваних засобів. У компанії OSMAdent ви можете купити розчини і засіб для швидкої дезинфекції рук і поверхонь. 

Дезінфекція в стоматології: які засоби потрібні 

Процедура дезінфекції передбачає комплекс санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на повне знищення та запобігання перенесення інфекції, потрапляння мікробів у відкриті рани. Для знезараження будь-яких об'єктів використовується засіб для дезінфекції, що містить в складі антисептик. Для кожного напряму пропонуються рішення у вигляді деззасобів: 

  • Обробка інструментів і підтримання їх стерильності. Передстерилізаційна обробка інструментів з Корзолекс екстра — один з ефективних засобів. Швидку дезінфекцію будь-яких інструментів допоможе провести ІД 212 дезінфектор

  • Дезінфекція робочих поверхонь. Для обробки можна використовувати Бацилол, Аеродизин і серветки Cavi Wipes Metrex

  • Миття і повне знезараження рук лікаря і рукавичок перед оглядом і лікуванням пацієнта. Індивідуальний догляд включає регулярне використання рідкого мила, також допоможуть утримувати руки в чистоті серветки вологі. Шкіру рук ефективно знезаражує засіб дезінфекційний Авеллі, Манорапід преміум

Дезсредства для обладнання та антисептики 

Постійне контактування різного устаткування з проблемними ділянками ротової порожнини вимагає стерильності, оскільки від цього залежить здоров'я пацієнта. Спеціально для медичних машин, інструментів і окремих елементів розроблено серію засобів. Наприклад, Сано Борербад купить можна для обробки фрези, бори. Сано Борербад сумісний з більшістю матеріалів, використовується також в ультразвукових ваннах. 

Для дезінфекції відсмоктуючих систем Оротол купить ви можете за допомогою нашого сайту. Засіб ефективно справляється з очищенням будь-яких стоматологічних аспіраційних установок. Щоб правильно розвести концентрат, допоможе Оротол плюс інструкція

Дезінфікуючий засіб для обробки рук гарантує чистоту шкіри доктора, а також рук пацієнтів, запобігає випадковому занесенню інфекції у відкриті рани. Доглядаючим і очищуючим ефектом володіє засіб дезінфекційний Sterillium Classic. Універсальні Етасепт серветки не тільки дезінфікують, а й видаляють мікроорганізми зі шкіри рук. 

Дезінфікуючі серветки для слизових мають антимікробну дію протягом 3-х годин, містять захисну формулу і пом'якшують шкіру. Замовити засіб для дезінфекції шкіри рук, для обробки поверхонь, інвентарю, ви можете через каталог на нашому сайті.


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок